Második albumát is bemutatja Budapesten Dino Jelusick kiváló zenekara, a Jelusick az Analog Music Hallban május 30-án.

2025 szeptemberében jelent meg a Jelusick második nagylemeze, az ‘Apolitical Ecstasy’. Dino Jelusick énekes, aki a Whom Gods Destroyban Derek Sheriniannel és Ron ‘Bumblefoot’ Thallal, a Whitesnake-ben David Coverdale-lel és Joel Hoekstrával, a Dirty Shirley-ben George Lynchcsel, a Stone Leadersben John Macalusóval játszott együtt, de énekelt Michael Romeo (Symphony X) szólólemezén és a Trans-Siberian Orchestrában is, most saját zenekarával mutatja be új albumát, szinte napra pontosan 2 évvel korábbi látogatása után az Analog Music Hallban.
A hard rock/progmetál együttes május 30-án, szombaton este lép fel ott, és jegyek már vásárolhatók kedvezményes, 9500 Ft-os early bird áron a Tixánál, mely később 10 500 Ft-ra, a koncert napján 12 000 Ft-ra emelkedik. Ezúttal te se hagyd ki a Jelusick magyarországi fellépését! További infók a Facebook-eseményben.
A LOTS Music bemutatja:
Jelusick – Apolitical Ecstasy 2026
Analog Music Hall, Budapest – május 30. szombat


Legutóbbi hozzászólások