A Metallica jövői évi dupla koncertjére – amely a Puskás Arénában kerül megrendezésre 8 év várakozás után – július 25-én, 10 órakor indul az egynapos belépők árusítása. A 2 napon más-más műsorral, és más-más előzenekarokkal lépnek fel, június 11-én a Pantera és az Avatar, 13-án pedig a Gojira és a Knocked Loose lesz a vendégük.

A Metallica 2026-ban már negyedik éve futó, rekordokat döntögető ’M72’ elnevezésű világ körüli turnéja két napon keresztül dübörög majd Budapesten. A ’No Repeat Weekend’ során két este is hallhatjuk a bandát, két teljesen különböző programmal és más-más előzenekarokkal. Június 11-én, csütörtökön a Pantera és az Avatar, június 13-án, szombaton pedig a Gojira és a Knocked Loose lép fel előttük. A turné még 2023 áprilisában, a ’72 Seasons’ album megjelenése után Amszterdamban indult, azóta a banda már több mint négymillió rajongó előtt játszott. Mint ahogy mindig, most is minden eladott jegy árának egy részét az ‘All Within My Hands’ alapítványukon keresztül helyi jótékonysági szervezeteknek ajánlják fel.

Július 25-én 10 órától lehetősége nyílik a Funcode oldalán a jegyvásárlásra azoknak a rajongóknak is, akik nem tudnak mindkét napon csatlakozni a programhoz.

A kétnapos belépők továbbra is elérhetőek maradnak a készlet erejéig.

Megosztás