Pénteken megjelent Devin Townsend új albuma, a ‘The Moth’ bővített verziója nemcsak a lemezboltokba érkezett meg, hanem végighallhatható a streaming szolgáltatóknál is.

Devin Townsend fejében a ’The Moth’ már a kezdetektől fogva teátrális keretek közé lett megálmodva nagyzenekarral, kórussal, olyan dimenzióban, amely képes hangsúlyozni a koncepció középpontjában álló érzelmi átalakulást. A 24 dalból álló anyagban közreműködött Darby Todd, Mike Keneally, James Leach, Steve Vai, Anneke van Giersbergen és Lynn Wu (Ou), illetve kiemelt szerepet kapott az amszterdami Noord Nederlands Orkest.
A ‘The Moth’ három részből áll: az album mellett van egy szimfonikus zenekarral és kórussal készült ’The Moth – The Afterlife’ változat, amelyet az alábbi képre kattintva meg is hallgathatunk. A harmadik rész a tavaly márciusban, Hollandiában rögzített élő előadás, ezt ’The Moth – The War’ címmel csak azok ismerhetik meg, akik az artbook verziót szerzik be.
A hazai lemezboltokban már kapható a hagyományos CD, a vinyl, a bővített dupla digipak CD és az említett négylemezes artbook formátum is.


Legutóbbi hozzászólások