A Graham Bonnet Band ‘Lost In Hollywood Again’ címmel dobja piacra legfrissebb koncertfelvételét december 12-én, melyről természetesen a nagy Rainbow-slágert, a Since You’ve Been Gone-t mutatták be elsőként.

Graham Bonnet Band

A Graham Bonnet Band (Graham Bonnet – ének, Conrado Pesinato – gitár, Beth-Ami Heavenstone – basszusgitár, Alessandro Bertoni – billentyűs hangszerek, Francis Cassol – dobok) idei angliai turnéján a Michael Schenker Group 1982-es klasszikusát, az ‘Assault Attack’-ot játsszák el (majdnem) teljes egészében, ezen a tavalyi, a Los Angeles-i Whisky-A-Go-Góban készült koncertfelvételen viszont az 1979-es Rainbow-album, a ‘Down To Earth’ dalai dominálnak. „Magától értetődött, hogy a Since You’ve Been Gone legyen az első kislemez az új koncert DVD-nkről. Ez a dal tette híressé a Rainbow-t és indította be a karrieremet. Ez egy rohadtul jó dal, és bárcsak együtt írtam volna Russ Ballarddal!” – mondta Graham Bonnet, aki 2024. augusztus 29-én zenekarával fellépett a világhírű Whisky-A-Go-Go klubban Los Angelesben, a lelkes közönség előtt forgatott és rögzített ‘Lost In Hollywood Again’ nemcsak Graham páratlan örökségét mutatja be, hanem jelenlegi zenekarának kémiai összhangját és temperamentumát is. A dallista Bonnet figyelemre méltó karrierjének útvonalát követi, amelyen a Rainbow, a Michael Schenker Group és az Alcatrazz klasszikusai mellett a Graham Bonnet Band repertoárjának legjobb dalai is szerepet kapnak. Graham jellegzetes énekhangja csúcsformában van, a fellépés pedig a nosztalgiát ötvözi a vitalitással, bizonyítva, hogy miért számít ő továbbra is a hard rock meghatározó alakjának.

Graham Bonnet első slágerlistás sikereit 1968-ban érte el a The Marbles duó tagjaként, amelynek Only One Woman című kislemeze az 5. helyet érte el az Egyesült Királyságban. Hosszú karrierje során szólóelőadóként és több neves rock- és heavy metal zenekar tagjaként is készített felvételeket és koncertezett, többek között a Rainbow, a Michael Schenker Group (MSG) – később a Michael Schenker Fest –, az Alcatrazz, az Impellitteri és a Blackthorne zenekarokban. Magyarországon a Taz Taylor Band tagjaként járt 2008-ban.

A ‘Lost In Hollywood Again’ december 12-én jelenik meg a Frontiers Musicnál 2 LP-n, CD+DVD-n és Blu-rayen.

‘Lost In Hollywood Again’ dallista:

01. Eyes Of The World
02. All Night Long
03. Love’s No Friend
04. Making Love
05. Since You’ve Been Gone
06. Keys solo
07. Lazy
08. Imposter
09. S.O.S.
10. Desert Song
11. Drums solo
12. Night Games
13. Into The Night
14. Assault Attack
15. Too Young To Die, Too Drunk To Live
16. Lost In Hollywood

Graham Bonnet Band - Lost In Hollywood Again

Megosztás